Kategorie: Home

Frankfurt nad Mohanem

Frankfurt nad MohanemFrankfurt nad Mohanem se nachází v jižní části německé spolkové země Hesensko, jehož je největším městem a zároveň pátým největším v Německu. Leží na řece Mohanu a je multikulturním městem s nádechem Ameriky, jehož charakter je často srovnáván s New Yorkem. Frankfurt je vzhledem k počtu finančních center též přezdíván jako Bankfurt.

Zpět

Frankfurt je vedle veletržního města také důležitou dopravní tepnou Německa. Letiště má nejenom pro Německo, ale pro celou Evropu mimořádný význam. Podle údajů za rok 2008 je letiště na třetím místě v Evropě a devátém na světě v počtu přepravených osob, na druhém místě v Evropě a na dvanáctém na světě v počtu vzletů a přistání a konečně v objemu přepravovaného nákladu je na druhém místě v Evropě a na sedmém celosvětově.

Pro mne velkým překvapením byly masy frankfurťanů běhajících podél Mohanu. Evidentně zdravý životní styl není Němcům vůbec cizí a nám může být příkladem. Upřímně, ačkoli jsem navštívil Frankfurt poprvé a měl jsem možnost zde pobýt jen krátký čas, město mě ohromilo svojí specifickou tváří a doufám, že se sem ještě vrátím.

 

Zpět

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 177
, uzrxhnsc
cafergot online
, nqnrjjob
celebrex zithromax tadacip online antabuse ordering from uk albendazole
, cqoduykb
car insurance quotes general car insurance quotes online the general insurance car insurance cheap aaa car insurance quote best car insurance companies progressive auto ins online auto insurance general insurance safeco auto insurance
, tywvmhgf
buy furosemide 20 mg atenolol medication tadalafil 5 mg cafergot buy allopurinol
, oubsbmkd
american auto insurance auto owners low cost car insurance progressive car insurance the general insurance
, uafthtoc
progressive insurance
, tnzvlbaq
car insurance safe auto good2go car insurance cheap car insurance in california usaa insurance company best auto insurance companies the general auto insurance quote elephant insurance progressive auto insurance quote auto insurance quote
, xnaarzsp
albendazole zithromax azithromycin tadacip cipla antabuse celebrex without prescription
, lyohyaja
progressive insurance elephant insurance acceptance insurance compare auto insurance rates usaa quote
, ybkxgtoa
buy celebrex online

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 177
Webdesign|Marek Kokeš