Kategorie: Home

Panská skála

Panská skálaNa Panské skále v Práchni jsem byl s fotoaparátem několikrát. Většinou nebyly na místě vhodné podmínky pro fotografování, nebo byly varhamy v obležení turistů. Řeklo by se smolná lokalita, ale ve fotografii platí, že kvalitní fotografie se prostě musí vychodit.

Zpět

Předpověď počasí slibovala silný mráz a protrhávání oblačnosti. Teploměr v autě ukazoval ráno -12,5C a kolem 7 hodiny jsem dorazil na místo. V Práchni jsem zaparkoval před vchodem místní sámošky a využil jsem chvíle do rozednění koupí sušenek u vietnamského businessmana, které jsem v teple auta zapíjel čajem z termosky. Vzhledem k tomu, že bylo zataženo a tma, nikam jsem nechvátal. Po půlhodině jsem vyrazil na lokaci. Nádherně omrzlé stromy vypadaly slibně a já se pustil do hledání místa pro nejlepší kompozici. Obešel jsem celou skálu a nakonec zakotvil v prostoru před jezírkem. Po chvíli se nebe začalo trhat a já spatřil i nečekanou lehce růžovou oblohu. Paráda, dnes to konečně vyšlo.

http://alesjecmen.cz/upload/Fotky%20do%20clanku/clanek%20Panska%20skala/panska%20skala.jpg

Zpět

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Need To Order Ciali...
Dutasteride Best Website Find Buy Cialis How Long Does Amoxicillin Stay Good <a href=http://apcialisle.com/#339>cialis 20mg for sale</a> Amoxicillin To Treat Lyme
, -
to you Replica Hermes Handbags after it finishes what it had to say.During my demo, Oakley's rep asked a slew of questions about his pace and cadence while running on a treadmill. The device told him that his stride rate Breitling rolex watches was 85, and then, when he asked how good that was, it told him he needed to speed up and hit 88. All this in a calm, Siri-like voice IWC replica watches that, let's be real, isn't.

Webdesign|Marek Kokeš