Kategorie: Home

Silvestrovská Jedlová

Silvestrovská JedlováZimní Jedlovské vodopády byly mojím letošním fotografickým cílem během svátků. Podzimní snímky dopadly nad očekávání a mně bylo jasné, že se sem musím v zimě vrátit a zachytit náladu místa v tomto ročním období. Po pěti dnech mrazů a čerstvé sněhové nadílce v předchozím dni, nadešel ten správný okamžik a já vyrazil směr Josefův Důl. Podmínky, které panovaly v údolí byly přesně takové, jaké jsem si přál. Tekoucí říčka v mrazivém ledovém sevření v čisté sněhobílé pěřině.

Zpět

Na lokalitě jsem začal s hlavním horním vodopádem a pak se přesunul do spodní části údolí, kde na mne čekal můj hlavní cíl, spodní vodopád s obloukem. Záměrem bylo zachytit v přibližné kompozici vodopád, jak jsem ho fotografoval již na podzim. Podmínky k focení jsem si nemohl přát optimálnější. Z místa jsem po čtyřech hodinách odcházel s příjemným pocitem nevšedně stráveného Silvestra. Krásné zakončení roku.

Galerie

Zpět

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, -
...díky ;-) . Ono chodit fotit sám, má svoje úskalí i výhody...ale souhlasím, že bezpečnější je to ve dvou....Když jdu sám, tak přemejšlím o každým kroku, jestli je to safe...
, -
Máš to moc pěkný. Doufám že tam nechodíš sám. Kdysi jsem tam v zimě málem zůstal přes noc ;)

Webdesign|Marek Kokeš